Menu
سبد خرید

شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط مجموعه ایران های اسمایل


لطفاً موارد زیر را به منظور استفاده هرچه بهتر از خدمات مجموعه ایران های اسمایل به دقت مطالعه بفرمایید.کاربران وب‏‌سایت ایران های اسمایل

.

.

 استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های ویژه، ویدئوها/ رسانه تصویری  و سایر خدمات ارائه شده توسط مجموعه ایران های اسمایل به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ما میباشد. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مجموعه ایران های اسمایل  از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های  ایران های اسمایل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مجموعه ایران های اسمایل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتری یا کاربر کیست؟

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مجموعه ایران های اسمایل اقدام کند.

همچنین از آنجا که مجموعه ایران های اسمایل یک وب‌سایت آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

فروش/عرضه

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، توسط مجموعه ایران های اسمایل  از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود