Menu
سبد خرید

حریم خصوصی

حریم خصوصی در مجموعه ایران های اسمایل

مجموعه ایران های اسمایل برای کاربران خود احترام ویژه ای ای قائل میباشد و جهت خرید محصولات ، نظر سنجی و استفاده از امکانات وب‌سایت اطلاعات عمومی را از کاربران عزیز دریافت می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را ارائه دهد. جهت بررسی و ارسال سفارشات، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و کلیه فعالیت‌های ایران های اسمایل قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها انجام میپذیرد.

 

اطلاعات عمومی

ثبت آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن حقیقی بودن آنها است و در صورتی که موارد نام برده به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مجموعه ایران های اسمایل  جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

 

مشتریان عزیز می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و مجموعه ایران های اسمایل تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

 

این اطلاعات صرفا تنها توسط مجموعه ایران های اسمایل استفاده شده و در اختیار شرکت های تجاری دیگری قرار نمی گیرد. همچنین در صورت درخواست کاربر اطلاعات قبلی پاک شده و پس از آن این اطلاعات جمع آوری نمی گردد.

ویرایش نظرات:

مجموعه ایران های اسمایل جهت حفظ مراتب ادب و صحت کلام در صورت نیاز میتواند کلمات مورد نظر را ویرایش کند . همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، مجموعه ایران های اسمایل می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب سایت مجموعه ایران های اسمایل حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به های اسمایل اعطا نموده  اند.

رمز عبور و نام کاربری

مراقبت از آن بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه مجموعه ایران های اسمایل  را از خود سلب می‌کند. مجموعه ایران های اسمایل هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ما وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

آی پی و دسترسی های مجاز کاربران

مجموعه ایران های اسمایل همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی مجموعه ایران های اسمایل  و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و مجموعه ایران های اسمایل حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.